Vyhledávání

Přihlásit se

Heslo jsem zapomněl

Jsem tu poprvé a chci se registrovat

Reklamace

Poskytujeme Vám záruku na zboží v délce 24 měsíců. Uvedená doba se nevztahuje na výrobky, u kterých je uvedena odlišná záruční doba.

V případě odstranitelné vady zboží můžete požadovat:

  • odstranění vady u výrobku
  • výměnu vadného výrobku za výrobek bez závad
  • pokud není možné vadu výrobku odstranit nebo vyměnit, můžete požadovat přiměřenou slevu z ceny výrobku

V případě neodstranitelné vady zboží můžete požadovat:

  • výměnu vadného výrobku za výrobek bez vad
  • přiměřenou slevu z kupní ceny
  • požádat o vrácení peněz

Reklamované zboží zašlete spolu s kopií faktury na adresu Dílynakotle s.r.o.; Dubenec 134; 544 55. Pro urychlení reklamace přiložte krátký popis vady výrobku a informaci jaký způsob nápravy požadujete. V případě, že požadujete vrácení peněz, uveďte číslo účtu.

Ustanovení zákona o odstoupení od smlouvy ve lhůtě 14 dnů však nelze chápat jako možnost bezplatného zapůjčení zakoupeného zboží. Spotřebitel v případě využití práva na odstoupení od smlouvy do 14 dní od převzetí zboží, musí prodávajícímu do 14 dnů od odstoupení od smlouvy vydat vše, co na základě kupní smlouvy získal. Ke kupní ceně může prodávající započíst své skutečně vynaložené náklady spojené s vrácením zboží.

Každý náhradní díl od společnosti Dílynakotle s.r.o. je označen speciální samolepkou, kterou nelze odstranit. Bude-li reklamováno zboží, které není označeno samolepkou, bude reklamace vyhodnocena jako neplatná a tento čin bude brán jako pokus o podvodné jednání se všemi vyplývajícími důsledky.

Podrobnější informace Reklamační řád:

Reklamační řád pro spotřebitele

Reklamační řád pro podnikatele

Zde ke stažení v PDF:

Reklamační protokol
Formulář pro odstoupení od smlouvy