Vyhledávání

Přihlásit se

Heslo jsem zapomněl

Jsem tu poprvé a chci se registrovat

O Dílynakotle s.r.o.

Firma Dílynakotle s.r.o. vznikla v roce 2013. Dříve firma působila pod hlavičkou firmy Michal Štarman a prodával především díly na kotle značky HERMANN tepelná technika. S rozšiřujícím sortimentem byla založena společnost Dilynakotle s.r.o., která úspěšně působí na území České republiky a dodává díly, jak servisním organizacím, tak výrobcům tepelné techniky. V září roku 2013 jsme rozšířili sortiment o podlahové vytápění EUROTHEX, radiátory IRSAP, bojlery a akumulační nádrže HERMANN tepelná technika. Každý zásobujeme servisní organizace a topenářské firmy sortimentem od nás.

Naleznete u nás díly na plynové kotle a průtokové ohřívače značek: BAXIBERETTACHAFFOTEAUXDAKONHERMANN, IMMERGASJUNKERSPROTHERMVAILLANTVIADRUS a spousty dalších. Dále spolupracujeme s dalšími významnými partnery ve výrobě komponentů pro topné systémy jako například HONEYWELL, SIT GROUPIMITSpolečnost Dilynakotle s.r.o. každý rok rozšiřuje sortiment s náhradními díly a příslušenstvím.

Také vydáváme tištěný katalog zde, který je zcela zdarma rozesílán servisním technikům a organizacím.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více zde.

Souhlasím